“EKOMOKYKLA" finalas

“EKOMOKYKLA" finalas

2013 m. lapkričio 29 d. Visuomenės harmonizavimo parke įvyks nacionalinio ekoidėjų konkurso “Ekomokykla” finalas, kuriame geriausios Lietuvos moksleivių komandos varžysis dėl pagrindinio prizo - dviračių.

Į finalinį renginį pateko Alytaus r. Simno gimnazijos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Pagėgių sav. Vilkyškių vidurinės mokyklos (Vilkyškių Jochaneso Bobrovskio vidurinės mokyklos), Šilutės r. Katyčių pagrindinės mokyklos komandos, Joniškio r.  Skaistgirio vidurinė mokykla, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija, Mažeikių r. Viekšnių gimnazija, Skuodo r. Ylakių gimnazija, Klaipėdos Baltijos gimnazija, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija, Vilniaus Antakalnio gimnazija, Klaipėdos Vydūno gimnazija, Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija, Kauno r. Raudondvario gimnazija, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos vidurinė mokykla, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla, Utenos Dauniškio gimnazija, Ukmergės r. Veprių vidurinė mokykla.

 Konkursas organizuojamas pagal Socialinių mokslų kolegijos (SMK) įgyvendinamą projektą „Ekomokykla.lt – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos VP3-1.4-AM-09-K priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“.

Organizatorius

ban         ban

Eko Draugai

EkoVisiemsGeraiDienai

© 2013 SMK
Sukurta: Creative Partner