SMK aplinkosauginės akcijos „EKOMOKYKLA“

SMK vykdo nacionalinį projektą „Ekomokykla“, kurio tikslas - skatinti Lietuvos jaunosios kartos atsakingą požiūrį į gamtos išteklių saugojimą ir didinti jaunimo aplinkosauginį aktyvumą.

2013 m. spalio 8 ir 10 dienomis vyko aplinkosauginės akcijos Vilniaus Neries regioniniame parke ir Kuršių Nerijos nacionaliniame parke. Akcijose dalyvavo daugiau kaip 600 moksleivių ir jų mokytojų.
Aplinkosauginių akcijų metu moksleiviai buvo skatinami puoselėti gamtą, prisidėti prie gamtos atkūrimo ir saugojimo. Vilniaus Neries regioniniame parke ir Kuršių Nerijoje moksleiviai tvarkė aplinką, rinko šiukšles, tvirtino kopagūbrius, rinko sausuolius ir genėjo medžius.
Daugiau apie projektą: www.ekomokykla.lt
Akcijos organizuojamos pagal SMK įgyvendinamą projektą „Ekomokykla.lt – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ pagal 2007 – 2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos VP3-1.4-AM-09-K priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas".