SMK Klaipėdoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

SMK Klaipėdoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

SMK pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija. Šia sutartimi įsipareigojame plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą švietimo, kultūrinėje ir kitose veiklos srityse

SMK pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija. Šia sutartimi įsipareigojame plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą švietimo, kultūrinėje ir kitose veiklos srityse, siekiant vykdyti ugdomąją ir švietėjišką veiklą, puoselėjant ir plėtojant kultūros tradicijas, vykdant bendrą projektinę bei kūrybinę veiklą, didinant institucijų žinomumą, siekiant bendros socialinės vertės sukūrimo, abipusiai naudingos gerosios patirties sklaidos, specialistų parengimo tobulinimo.
 
Dar iki sutarties pasirašymo SMK aktyviai presideda prie gamtos išsaugojimo ir nuo 2011 metų jau yra suorgaizavusi net 4 aplinkosaugines akcijas. Kuršių Nerijoje SMK studentai kartu su Klaipėdos moksleiviais tvarkė aplinką, rinko šiukšles, tvirtino kopagūbrius. Kuršių Nerijos nacionaliniame parke SMK atsodino daugiau nei 15 000 pušelių.
 
Tikimės, kad ši sutartis inicijuos naujus ir naudingus bendrus projektus. Kurkime pasaulį, kuriame bus gera gyventi mums ir ateities kartoms!

Organizatorius

ban         ban

Eko Draugai

EkoVisiemsGeraiDienai

© 2013 SMK
Sukurta: Creative Partner