Startavo projekto "Ekomokykla.lt" seminarai Lietuvoje!

Startavo projekto "Ekomokykla.lt" seminarai Lietuvoje!

2013 m. kovo 19-21 dienomis vyko pirmieji SMK įgyvendinamo projekto „Ekomokykla.lt  – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ aplinkosauginiai seminarai.

Su efektyviu energijos naudojimu ir taupymu, vandens taršos mažinimu, vandens rezursų teisingu naudojimu, atliekų mažinimu ir rūšiavimu, antrinio atliekų panaudojimo galimybėmis, pasaulinės klimato kaitos tendencijomis ir aplinkai palankaus gyvenimo būdo propagavimu buvo supažindinti Žagarės gimnazijos, Meškuičių gimnazijos, Tytuvėnų gimnazijos, Šiluvos vidurinės mokyklos, Baisogalos gimnazijos ir Radviliškio Vaižganto gimnazijos vyresnių klasių mokiniai.

SMK džiaugiasi aktyviu jaunosios kartos susidomėjimu aplinkos problemomis, atsakingu požiūriu į gamtos išteklių saugojimą ir aplinkosauginių problemų sprendimą.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą: www.ekomokykla.lt

Seminarai organizuojami pagal 2007 – 2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos VP3-1.4-AM-09-K priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“.

Akimirkos iš seminarų

Organizatorius

ban         ban

Eko Draugai

EkoVisiemsGeraiDienai

© 2013 SMK
Sukurta: Creative Partner