Startuoja ekoidėjos konkursas

Startuoja ekoidėjos konkursas

Skleiskime ekoidėjas ir kurkime pasaulį, kuriame bus gera gyventi mums ir ateities kartoms!

 

 

 

 

 

Spalio–lapkričio mėn. net 20-tyje apskričių visoje Lietuvoje vyks aplinkosauginiai renginiai – geriausių ekoidėjų pristatymai.

Ekoidėjos konkursas – tai projekto EKOMOKYKLA dalis. Konkursas organizuojamas pagal Socialinių mokslų kolegijos (SMK) įgyvendinamą projektą „Ekomokykla.lt – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos VP3-1.4-AM-09-K priemonę „Visuomenės informavimo ir švietimo apie aplinką priemonių įgyvendinimas“.

Projekto dalyviai – Lietuvos mokyklų 9–12 klasių mokiniai renginiuose pristatys geriausias ekoidėjas. Į konkursą įsijungė 84 Lietuvos mokyklos, iš kurių net 70 proc. įsikūrusios ne savivaldybių centruose. Todėl projekto organizatorių SMK ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ atstovai apsilankys net atokiausiuose Lietuvos kampeliuose ir ves aplinkosauginius renginius. Renginių metu ne tik moksleiviai stebins organizatorius savo pateiktų ekologinių idėjų originalumu, bet ir organizatoriai pakvies moksleivius išbandyti jėgas ekologinių žinių proto mūšiuose bei pateiks daug naudingos informacijos apie gamtos išteklių tausojimo svarbą bei antrinį atliekų panaudojimą.

Net 20 geriausių ekoidėjas pristačiusių komandų lapkričio 29 d. dalyvaus baigiamajame renginyje Europos parke.

Iš projekto lėšų bus finansuojamos finalinio renginio dalyvių kelionės į Europos parką bei nugalėtojų prizai: komandos nariai gaus po dviratį.

Kitų vietų laimėtojai taip pat neliks nuskriausti – jie bus apdovanoti projekto rėmėjų įsteigtais prizais: „Neregėta Lietuva“ albumais, loginiais žaidimais, kvietimais apsilankyti ONE ir KAR KAR pramogų parkuose, ekskursijomis dviračiais Vilniuje, įvairiomis leidyklų Tyto alba ir „Lututė“ knygomis bei kitais įspūdingais prizais.

Mokyklos, dalyvavusios konkurse ir siekiančios diegti aplinkai draugiško elgesio principus savo veikloje, kviečiamos pasirašyti Eko.Mokyklos deklaraciją ir prisidėti prie gamtai draugiško ir atsakingo elgesio mokyklų tinklo.

Daugiau informacijos http://www.ekomokykla.lt/ arba http://www.pscentras.lt/lt/aplinkosauginis-projektas-eko-mokykla

       
       
     
       
     
       
       
 
       
     

Organizatorius

ban         ban

Eko Draugai

EkoVisiemsGeraiDienai

© 2013 SMK
Sukurta: Creative Partner