SMK Klaipėdoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

SMK pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija. Šia sutartimi įsipareigojame plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą švietimo, kultūrinėje ir kitose veiklos srityse

SMK prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio

Praėjusį šeštadienį, balandžio 16 d., Lietuvoje startavo Nacionalinis miškasodis. Socialinių mokslų kolegijos darbuotojai ir studentai aktyviai prisijungė prie Aplinkos ministerijos inicijuotos visuotinės talkos, kurios metu medžiai buvo sodinami 42 miškų urėdijose. Šeštadienį Lietuvoje sužaliavo apie 100 hektarų naujų miškų, buvo pasodinta beveik pusė milijono medelių.
Tikimės, kad Nacionalinis miškasodis ateityje taps tradicine visuotine talka

Startuoja nacionalinis Lietuvos mokyklų konkursas „Ekomokykla“!

Kviečiame Jus pristatyti savo mokyklos įgyvendinamą ekoidėją, kuri diegia aplinkai draugiško elgesio principus ir tapti ekologiškai atsakingiausia „Ekomokykla“ Lietuvoje!

Netradicine mokomąja priemone gali tapti ir išmestas kompiuteris arba telefonas

Jei iki šiol manėte, kad išardyti mobilųjį telefoną yra juoko darbas, jums paprieštarautų tai padaryti pabandę Alytaus Putinų gimnazijos moksleiviai. Elektronikos atliekų surinkimą organizuojanti Elektronikos platintojų asociacija bei jos partnerė „Kuusakoski“

Geriausia ekoidėja apdovanota dviračiais

2013 m. lapkričio 29 d. Visuomenės harmonizavimo parke vyko finalinis nacionalinio ekoidėjų konkurso “EKOMOKYKLA” renginys, kuriame dalyvavo per 240 moksleivių ir mokytojų.

“EKOMOKYKLA" finalas

2013 m. lapkričio 29 d. Visuomenės harmonizavimo parke įvyks nacionalinio ekoidėjų konkurso “Ekomokykla” finalas, kuriame geriausios Lietuvos moksleivių komandos varžysis dėl pagrindinio prizo - dviračių.

Artėja nacionalinio konkurso EKOMOKYKLA finalas

Pasibaigė paskutinės projekto EKOMOKYKLA dalies – konkurso  „Ekomokykla“ atrankinių turų etapas.

Jau įvyko septyni  atrankiniai turai

Jau įvyko septyni atrankiniai turai

Jau įvyko septyni nacionalinio konkurso „Ekomokykla“ atrankiniai turai Alytaus, Marijampolės, Vilkaviškio, Jurbarko, Šakių, Pagėgių, Tauragės, Šilutės, Šilalės ir Tauragės regionuose.

Startuoja ekoidėjos konkursas

Skleiskime ekoidėjas ir kurkime pasaulį, kuriame bus gera gyventi mums ir ateities kartoms!

SMK aplinkosauginės akcijos „EKOMOKYKLA“

SMK vykdo nacionalinį projektą „Ekomokykla“, kurio tikslas - skatinti Lietuvos jaunosios kartos atsakingą požiūrį į gamtos išteklių saugojimą ir didinti jaunimo aplinkosauginį aktyvumą.

Socialinių mokslų kolegija ir VšĮ "Problemų sprendimo centras" nuo rugsėjo mėnesio Lietuvos mokyklose vykdys konkursą „EKOMOKYKLA".
Konkurso tikslas – skatinti atsakingą Lietuvos jaunosios kartos požiūrį į gamtos išteklių saugojimą ir didinti jaunimo aplinkosauginį aktyvumą.

"Ekomokykla.lt" aplinkosauginiai seminarai Lietuvoje

2013 m. kovo - balandžio mėnesiais visoje Lietuvoje vyko SMK įgyvendinamo projekto „Ekomokykla.lt – aplinkos išteklių tausojimo ir atsakingo elgesio iniciatyva Lietuvos švietimo sistemoje“ aplinkosauginiai seminarai.

Leiskime Žemei atsikvėpti

Šių metų kovo 23 d., šeštadienį, pasaulį apskries didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda. 20:30 val. vietos laiku šimtai milijonų žmonių jau penktus metus iš eilės vienai valandai išjungs šviesas ir leis Žemei 60 min. atsikvėpti.

Artėja nacionalinio konkurso EKOMOKYKLA finalas

Pasibaigė paskutinės projekto EKOMOKYKLA dalies – konkurso „Geriausia ekoidėja“ atrankinių turų etapas.