Ekomokykla
Pradžia Straipsniai Leidinys Kursai Kontaktai Apie
Ekomokykla patyriminiai ekologijos kursai

Kitokios mokyklos idėja

Mažiau uždarų patalpų, vartojimo ir atskirties. Daugiau gamtos erdvių, kūrybos ir augimo.

Ekomokykla skirta jaunimui ir suaugusiems, kurie nori geriau pažinti gamtą, sveikiau leisti laisvalaikį, rasti bendraminčių ir išmokti naujų dalykų.

Ekologija kaip mokslas tyrinėja gyvų būtybių santykį ir sąryšius su gyvąja ir negyvąja gamta, ir yra skirstoma į nemažą skaičių šakų ir krypčių. Apie visa tai nemažai kalbėsime mokymų metu. Vis dėlto ekologija kaip sąvoka leidžia apimti dar daugiau ir į diskusijas įtraukti mokslo, technologijų, ekonomikos ir švietimo temas.

Ekomokykla būtent tai ir ketina daryti, į savo mokymo programas įtraukdama tai, kas pravers beveik kiekvienam jaunam ir suaugusiam žmogui jo gyvenimo kelyje: įvadą į biologiją, gamtos stebėjimų praktiką, kompiuterių programavimą, informacijos saugumą, projektų valdymą ir dar keletą svarbių sričių.

Ekomokykla bus nuotolinė, ekologiška, įdomi ir neįprasta mokykla, sumanyta ir kuriama vardan mūsų šalies žmonių ir gamtos sveikatos ir geresnės ateities.

Šiuo metu Ekomokyklos nuotolinio mokymosi platforma yra vis dar kuriama. Prenumeruokite ir sekite naujienas apie atidarymą.